2014 Ekim Ayı İtibari ile Fototeknoloji Hensel Stüdyo paraflaş ışık sistemleri Türkiye  distribütörü olmuştur.  

Teknik destek ve bilgi için Fototeknoloji.com dan bizimle iletişime geçebilirsiniz dilerseniz aşağıdaki  tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.

1969 yılında fotoğraf sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 10 yıl Fujifilm Türkiye ana bayiliği yaptıktan sonra, sektöründe ilk araç filosunu kurarak mobil satış sistemini başlatmıştır. 1982’de Hensel Paraflaş ve Aksesuarları Türkiye distribütörlüğüne başlayan firmamız 1995 yılında Hensel Paraflaş ve Aksesuarları dünya satış birincisi olmuştur. 
2008 yılı itibarıyla ışık kalitesi ve sağlamlığı ile dünyaca ünlü fotoğrafçılar tarafından onaylanan Elinchrom Paraflaş ve Aksesuarları distribitörlüğünü yapmakta olan firmamız Almanya, Fransa, Japonya ve Çin’den Fotoğraf Malzemeleri, Ekipmanların ve Aksesuraları ithalatını yapmaktadır. Şuan Bünyemizde Hensel Paraflaş ve Aksesuarları,Elinchrom Paraflaş ve AksesuarlarıStar Paraflaş ve Aksesuarları, Nice Foto Paraflaş ve Aksesuarları, Konova Video EkipmanlarıSevenoak  Video EkipmanlarıMatin Çanta ve Fotoğraf AksesaurlarıColorama Stüdyo Fon Sistemleri ve Fotospeed Hızlı Kamera Askıları'in Türkiye distribitörlüğünü yapmaktayız.