Kurumsal Satış

Kurumsal Firmanız  ve iş ortaklarınız için Fotoğraf makinesi, Video Kamera Stüdyo Aydınlatma ekipmanları Profesyonel Paraflaş ve ışık Sistemleri mı arıyorsunuz?

Fototeknoloji kurumsal satış ekibi ile 40 yılı aşkın deneyimimizi şirketlere özel bir hizmet  ile iş ortaklarınıza, müşteri ve çalışanlarınıza Fototeknoloji ayrıcalığını yaşatmaktan mutluluk duyarız.

Fototeknoloji Tecrübeli ve Profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturacakları Fotoğraf makinesi, video kamera, Stüdyo aydınlatma ürünleri, Profesyonel Paraflaş ve ışık Sistemlerini görebilmeniz için isterseniz sizi ofisimizde ağırlayabiliriz.

Fototeknoloji ‘nin profesyonel kadrosu ve sofistike fikirleri ile seçilen Profesyonel video ve  fotoğraf ekipmanları size özel çözümlerin sunulduğu Fototeknoloji kurumsal satış ekibiyle tanışmadıysanız tanışmanın tam sırası çay için satış ofisimiz ve showroomumuza bekleriz.

İstediğiniz fotoğraf makinesi, video kamera, Stüdyo Ürünleri, Profesyonel Paraflaş ekipmanlar ile doğru tercihini seçtikten sonra size özel ödeme seçenekleri ile satın alma işlemi kısa ve sorunsuz bir şekilde bitirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayın:

Adres: Hocapaşa Mah. Muradiye Cad. Hayyam Çarşısı No17 Kat:5/501  Sirkeci-Fatih/ İstanbul

Tel: 0212 528 52 07

Mail: info@fototeknoloji.com

 

REFERANSLARIMIZ 

Markafoni
 Trendyol
 Morhipo
 Lidyana
 Zizigo
 Modanisa
 Alvina
 Aker online
 Vigos Jeans
 Hepsi Burada
 Cumhurbaşkanlığı
 Başbakanlık
 TBMM
 İSKİ
 Özel İdare
 Marmara
 İstanbul Üniversitesi
Mimar Sinan Üniversitesi 
 Aydın Üniversitesi
 Ege Üniversitesi
 Mehmet Turgut
 Mehmet Doğru
 Nihat Odabaşı
 Bennu Gerede
 Emin Emrah Yerce
 Stüdyo Ekrem
 Stüdyo Hayat
 Büyük Fotoğrafçılık
 Stüdyo Girne
 Stdüyo Kumru

 

ve binlercesi...