insta360 Ultimate kit
insta360 Ultimate kit
insta360 Ultimate kit
insta360 Ultimate kit
insta360 Ultimate kit
insta360 Ultimate kit
insta360 Ultimate kit

insta360 Ultimate kit

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺9.756,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.584,95(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4

  • Ultimate Kit, 1x 1 İnç Geniş Açı Modu, 1x Çift Lensli 360 Mod, 1x Çekirdek, 2x Pil Tabanı, 1x Insta360 ONE R Görünmez Özçekim Çubuğu, 1x 32GB Micro SD Kart, 1x Lens Kapağı ve 1x Montaj Braketi içerir.

  • Not: Şarj kablosu selfie çubuğunun altındadır. SD kart kameranın içindedir.

Insta360 ONE R Ultimate Kit

1x 1-Inch Wide Angle Mod

1x Dual-Lens 360 Mod

1x Core

2x Battery Base

1x Insta360 ONE R Invisible Selfie Stick

1x 32GB Micro SD Card,

1x Lens Cap

1x Mounting Bracket.

 

Not: Şarj kablosu selfie çubuğunun altındadır. SD kart kameranın içindedir.

 

Insta360 ONE R Ultimate, modüler ONE R aksiyon kamera sisteminin temel yapılandırmalarından biridir. Ultimate Edition, Core modülünü, Büyük 1 "Modunu, Çift Lensli 360 Modunu ve modülleri bir arada tutan gerekli Pil Tabanını içerir. Beyin olan Core modülü ve seçtiğiniz diğer herhangi bir modül yan yana monte edilir Pil Tabanının yanında Farklı modüller Core modülünün yanında birbirinin yerine değiştirilebilir.

 

Pil Tabanı, iki modülü bir arada çalışmak üzere bağlayan elektronik kontaklara sahiptir. Ayrıca standart 3 uçlu hareketli kam montajına sahip bir montaj çerçevesi dahildir. Tüm kurulum, çerçeveye kompakt bir biçimde sığar. Bu şekilde, bu ONE R sistemi için özel olarak tasarlanmış olanlar da dahil olmak üzere çeşitli destek aksesuarlarına takılabilir. Pil Tabanı dahil tüm modüller 16 'ye kadar su geçirmezdir. Ek olarak, suda daha derine inmek isterseniz isteğe bağlı dalış kutuları mevcuttur.

 

Insta360 ONE R 1 "Mod, modüler ONE R aksiyon kamera sistemi için değiştirilebilir bir modüldür. 1" Mod, büyük bir 1 "sensör içerir ve 5,3K çözünürlüğe kadar video yakalar. Muhafaza gerektirmeden 16 'ye kadar su geçirmezdir. Ek olarak, daha derin sular için, bu modülü ONE R kurulumunuzda kullanırken özel olarak isteğe bağlı bir dalış çantası mevcuttur.

 

360 Mod kurulumuyla Core modülünün canlı ekranı, çekiminizi tüm açılardan görmek ve tam 360 ° önizleme elde etmek için her yöne kaydırılabilir. Diğer birçok 360 kamera yalnızca bir mobil uygulamada bu tür bir önizlemeye izin verirken, ONE R sistemi bunu hem kamera içinde hem de eşlik eden uygulamada sağlar.

 

Insta360'ın ONE R Görünmez Selfie Çubuğu, uzunluğu 6 ila 27,5 "olan tutacak boyutundan teleskopik olarak uzanır. Insta360 ONE R 360 Mod ile kullanıldığında, tamamen uzatıldığında bile otomatik olarak görüntüden çıkarılır. Standart 1/4" özelliğine sahiptir. -20 montaj vidası, aynı zamanda ONE R'ye benzer boyuttaki diğer kameraların çoğunu da destekler. Insta360 ONE X, ONE ve EVO kameralarıyla kullanıldığında aynı şekilde görüntüden kaldırılır.

 

ONE R uygulaması, iOS ve Android için ücretsiz olarak indirilebilir. Temel özelliklerinden biri, 360 içeriği de dahil olmak üzere bir dizi sezgisel otomatik düzenleme işlevidir.

 

ONE R'nin diğer özellikleri, her ikisi de ayrı olarak satılan bir Apple Watch veya özel Insta360 GPS akıllı uzaktan kumandadan uzaktan Bluetooth kontrolü desteği içerir. Yenilikçi, modüler sistem ayrıca isteğe bağlı Insta360 USB Type-C - 3,5 mm Adaptör aracılığıyla harici mikrofon desteği sunar.

 

 

Ultimate Kit Sürümü

Dokunmatik ekranlı canlı görüntü ekranlı çekirdek modül

Büyük 1 "Sensör - 5,3K Çözünürlükte Video Yakalar

Çift Lensli 360 Modu

Pil Tabanı - 2 adet

3 uçlu hareketli kam montajlı montaj çerçevesi

Insta360'tan ONE R Görünmez Özçekim Çubuğu

1x 32GB Hafıza Kartı

iOS / Android tamamlayıcı uygulama

Ana Özellikler

Değiştirilebilir modüler hareketli kamera ve 360 ​​kamera sistemi

360 Mod kurulduğunda, Core modülünün canlı ekranı her yöne kaydırılabilir

16 'ye kadar su geçirmez (isteğe bağlı dalış kılıfları desteklenir)

Apple Watch'tan veya özel Insta360 GPS akıllı uzaktan kumandadan uzaktan Bluetooth kontrolü desteği

Harici mikrofon desteği

H.265 kodlaması

Temel Uygulama Özellikleri
Otomatik Düzenleme

"FlashCut" düğmesine tek bir dokunuşla ONE R iOS / Android uygulaması, çekimlerinizi AI görüntü tanıma kullanarak analiz eder, keser ve bir hikayede birleştirir. Oradan, sonucu değiştirebilir veya hemen dışa aktarabilirsiniz.

İzleme ve Ses Kontrolü

Noktadan İzlemeye, kameranıza dokunmadan veya herhangi bir düzenleme yapmadan nesnenizi tam 360 ° olarak izlemenizi sağlar. Kameranızı konunuza doğrultun ve "Bunu işaretle" deyin. ONE R, sesinizi alır ve hedefinizi takip eder. Hedef bir engelin arkasında gözden kaybolsa bile, ONE R konu tekrar çerçeveye girdiğinde izlemeye devam eder. Alternatif olarak, ses kontrolü ayrıca kaydı başlatmanıza / durdurmanıza ve fotoğraf çekmenize olanak tanır.

Starlapse

Gökyüzündeki yıldız ışığı izlerini hızlandırılmış bir şekilde yakalayın.

Poz Algılama

ONE R, duruşunuzu bireysel uzuvlara kadar algılayabilir ve bunu düzenlemek için kullanabilir. Bunun bir örneği Stop-Motion özelliğidir. Bu özellik seçildiğinde, video çevrenizde değişirken vücudunuz sabit kalır.

Düşük Işık Dostu

Gece Modu ve HDR gibi özellikler, zorlu aydınlatma ve karanlık ortamlarda video ve fotoğraf çekmenize olanak tanır.

Benzer Ürünler